Циліндричні насадні редуктори серії DGM спеціально розроблені для систем стрічкових конвеєрів.  Завдяки своїй міцній конструкції вони особливо актуальні в таких сферах, як гірничодобувна промисловість, будівництво, обробка металів, цемент, бетон,  дробильні установки, кераміка і скло, хімічна промисловість.  Вони можуть безпечно працювати навіть в найсуворіших умовах.

Області застосування: конвеєри, шнеки, крани, мішалки;

Випускається в дванадцяти різних розмірах корпусу і забезпечує простоту збірки і гнучкі можливості підключення.

Доступні вхідні конфігурації: з двигуном;  зі стандартним фланцевим IEC B5;  з циліндричним вхідним валом;

Циліндричні насадні редуктори серії DGM пропонуються без двигуна або з двигуном з прямим приводом.  При необхідності може бути виготовлений з блокуванням зворотного ходу.  Блоковані редуктори економічно і практично вирішують проблему запобігання повернення в похилих стрічкових конвеєрах.

Важливою перевагою редукторів серії DG є уніфікований корпус, який максимально наближений за габаритними та приєднувальними розмірами до більшості європейських брендів.

Якщо у Вас редуктор: Motovario;  Varvel;  Bonfiglioli;  NORD;  SEW-EURODRIVE;  Polat Group Reduktor (PGR) Strojna;  STM;

Ви можете сміливо розглядати циліндричні серії DGM як аналог.

Для виготовлення редуктора використовуються матеріали найвищої якості, за рахунок цього редуктор має високий ККД (до 98%), відсутність вібрацій і шуму.

Як матеріал корпусу використовується чавун GG20.  Шестерні виготовляються із високоякісної цементованої стали.  Шестерні піддаються термообробці для забезпечення твердості поверхні 58-60 HRC і шліфуються на високотехнологічних верстатах. 

Для роботи в запилених умовах доступні спеціальні варіанти сальників.

Переваги редуктора:

  • Плавністю;
  • Високий ККД (до 98%)
  • Компактністю;
  • Надійністю;
  • Безшумністю роботи;
  • Тривала робота в несприятливих умовах навколишнього середовища;
  • Підшипники з тривалим терміном служби;
  • Сальники високої якості;

Більше інформації про циліндричні редуктори серії DGM ми можете дізнатися у менеджера.

Телефонуйте і Ваше питання буде вирішене!