ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Циліндричні мотор редуктори

Головна » Циліндричні мотор редуктори
Циліндричні співвісні мотор-редуктори
Циліндричні насадні мотор-редуктори
Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Циліндричний мотор-редуктор – це промисловий механізм, який активно використовується для надання обертального моменту між паралельно розташованими відносно один одного валами. Конструкція самого приладу може бути вертикальною або горизонтальною. Такі мотор-редуктори часто використовуються в приводах обладнання різної категорії, у тому числі устаткування для нарізання металів, деревообробних станків, бетонозмішувачах, конвеєрах, кранах, будівельних системах тощо. 

Як працюють циліндричні мотор редуктори

Циліндричний мотор-редуктор високоефективний навіть при постійному використанні та підвищеному навантаженні. Для їх виготовлення використовуються надійні міцні матеріали. Сама конструкція максимальна проста та не містить зайвих елементів. Це й дозволяє гарантувати високу продуктивність і ККД до 98%.

Встановлювати такі циліндричні редуктори можна з однофазним електродвигуном, двигуном з гальмами, вибухозахищеними типами двигунів тощо. 

Переваги циліндричних мотор-редукторів

Чому з-поміж усіх представлених мотор-редукторів на багатьох підприємствах та промислових об’єктах сьогодні встановлюються саме циліндричні механізми? Така конструкція має ряд важливих переваг:

  • низький рівень шуму під час роботи, також редуктори не видають вібрації;
  • вигідна вартість;
  • плавність ходу під час роботи, без збоїв та затримок;
  • можливість використання мотор-редуктора навіть в несприятливих умовах;
  • широкий асортимент – ви можете знайти механізми, порівнюючи їхні габарити, потужність, коефіцієнт продуктивності, крутний момент тощо. 

Як обрати циліндричний мотор-редуктор

Циліндричні мотор-редуктори представлені сьогодні в широкому асортименті. Вони відрізняються між собою за технічними характеристиками, виробниками, цінами тощо. Працюючи годинами в безперебійному режимі такі механізми можуть швидше за інші виходити з ладу. Саме тому потрібно знайти якісний та довговічний мотор-редуктор, здатний впоратись із підвищеним навантаженням. Як саме? Звертайте увагу на такі ключові критерії:

  1. Потужність. Саме від цього показника залежатиме, чи зможе мотор-редуктор впоратись із підвищеним навантаженням та роботою в несприятливих умовах. Для крупних обладнань потрібні моделі з більшою потужністю.
  2. Тип мотор-редуктора. Дані механізми представлені в різних серіях: DBR, MBR тощо. Вони відрізняються між собою за конструкцією, вагою, габаритами тощо. Тут потрібно зважати на те, для якого обладнання буде використовуватися механізм, і відштовхуватися уже від цього фактору.
  3. Тип монтажу. Ми вже зазначали, що він може бути горизонтальним або вертикальним. Також деякі виробники пропонують мотор-редуктор з фланцевим кріпленням.

На що ще звертають увагу, коли шукають мотор-редуктор циліндричний – ціна та виробник. Уникайте підозріло дешевої продукції від невідомих виробників. Адже у такому разі ви навряд чи отримаєте гарантію та якісну продукцію. Обирайте перевірені бренди, які встигли зарекомендувати себе в усьому світі. 

Циліндричний мотор-редуктор купити можна просто зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий асортимент механізмів, що відрізняються високим ККД, надійністю корпусу та тривалим терміном експлуатації. З усіма питаннями, що вас цікавлять, звертайтесь до наших консультантів. У нас працюють фахівці, які допоможуть обрати потрібну саме вам модель редуктора, виходячи з усіх вимог та побажань.