ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Частотні перетворювачі INVT

Головна » Частотні перетворювачі INVT
ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ INVT

Частотні перетворювачі INVT  – це високоефективні пристрої, розроблені для надійного та точного управління електродвигунами.

Компанія ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ» офіційно імпортує наступні серії частотних перетворювачів:

 • INVT Серія GD10 – Скалярний режим управління, має компактний дизайн та широкий діапазон функцій. Потужність: 0,2-4,0 кВт
 • INVT Серія GD20 – це сучасні перетворювачів частоти із вдосконаленим векторним та скалярним алгоритмом управління, кріпленням на DIN-рейку і вбудований гальмівний модуль і EMC фільтр класу С3. Потужність: 0,4-55 кВт.
 • INVT Серія GD200 – це загальнопромислова  серія частотних перетворювачів із вдосконаленим векторним алгоритмом управління. Потужність від 1,5 кВт до 630 кВт;

 

Під час роботи двигуна на різних типах обладнання та агрегатів необхідно стежити у тому числі за стабільною швидкістю та рухом ротору у вірному напрямку. Для цього використовується перетворювач частоти, який здатен вирівнювати всі ці показники до найбільш оптимальних та заданих програмою. Це помітно підвищує ефективність самого електродвигуна, а також запобігає його передчасний поломці. 

Що таке частотні перетворювачі INVT

Компанія INVT вже протягом багатьох років займається виготовленням пристроїв для налаштування промислового обладнання. В асортименті продукції бренду також є і частотні перетворювачі. Вони відрізняються вигідною вартістю, хорошою якістю та міцним корпусом, що дозволяє гарантувати тривалий термін експлуатації пристрою.

Частотник INVT має ряд переваг:

 1. Розширений діапазон потужності пристрою.
 2. Високі показники продуктивності та ефективності. Використання частотного перетворювача дозволяє помітно знизити витрати електроенергії, а також покращити роботу двигуна та подовжити його експлуатацію.
 3. Широкий функціонал, що дозволяє налаштувати пристрій під ваші вимоги та побажання.
 4. Висока надійність та якість корпусу, який виготовляється з міцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень, вологи тощо. Також усі частотні перетворювачі мають захист від короткого замикання, перенапруги.
 5. Простий і зрозумілий інтерфейс, який дозволяє швидко розібратися: як керувати системою.
 6. Широка сфера застосування. Такі пристрої сьогодні активно використовуються на промислових об’єктах, а також для облаштування системи вентиляції та кондиціонування. Деякі моделі частотних перетворювачів застосовують і для управління підйомним механізмом.

Особливості вибору частотного перетворювача INVT

Частотні перетворювачі INVT представлені сьогодні у різних варіантах. І покупці, особливо ті, хто вперше зіштовхується з необхідністю придбати електронні пристрої, не знають, який варіант обрати. Щоб не помилитися та купити якісний потрібний саме вам частотник, рекомендуємо звертати увагу на такі основні критерії пошуку:

 1. Ціна. Необов’язково замовляти найдорожчі моделі. Втім, якщо ви шукаєте дійсно якісні частотні перетворювачі з гарантією та високою потужністю, обирайте моделі середнього цінового сегменту та вище.
 2. Загальна потужність. Вона може відрізнятися від 0,2 до 630 кВт. Саме завдяки такому широкому діапазону вдається підібрати модель пристрою під будь-які потреби: як для малого, так і для великого промислового об’єкту. Головне зважайте на те, щоб потужність пристроїв була вищою за потужність електродвигуна.
 3. Кількість фаз. Усі частотники можуть бути однофазними або трифазними. Другий варіант вважається найбільш потужним та надійним.
 4. Габарити та спосіб встановлення. INVT частотник зазвичай доволі компактний. Проте його розміри та вага підбираються індивідуально в залежності від того, де буде встановлено пристрій.

Купити частотні перетворювачі INVT можна просто зараз на нашому сайті. В асортименті представлена продукція від виробника – усі частотники відрізняються надійністю та міцністю, здатністю витримувати постійну експлуатацію та підвищене навантаження, високими показниками продуктивності та відповідністю усім нормам і стандартам безпеки.

Під час роботи двигуна на різних типах обладнання та агрегатів необхідно стежити у тому числі за стабільною швидкістю та рухом ротору у вірному напрямку. Для цього використовується перетворювач частоти, який здатен вирівнювати всі ці показники до найбільш оптимальних та заданих програмою. Це помітно підвищує ефективність самого електродвигуна, а також запобігає його передчасний поломці.