ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Конічно-циліндричні мотор-редуктори

Головна » Циліндричні мотор редуктори » Конічно-циліндричні мотор-редуктори
МОТОР-РЕДУКТОРИ КОНІЧНО-ЦИЛІНДРИЧНІ

Конічно-циліндричний мотор-редуктор марки KBR використовується головним чином для облаштування шнеків, мішалок та конвеєрів на різних типах промислових об’єктів. Він виготовляється з міцного чавуну із використанням сучасних технологій, що робить готовий прилад міцним та зносостійким.

За умови правильного вибору, встановлення і обслуговування конічно-циліндричні мотор-редуктори зможуть прослужити багато років, зберігаючи всі свої технічні можливості.

Сфера використання конічно-циліндричних мотор-редукторів

Конічно-циліндричний мотор-редуктор розроблено таким чином, що вхідний та вихідний вали розташовуються під кутом 90 градусів по відношенню один до одного. Це дозволяє захистити систему від перенавантаження та дає змогу використовувати прилад навіть в екстремальних умовах.

Такі моделі мотор-редукторів складаються з конічної та циліндричної передачі. Вони виготовляються із надійних міцних матеріалів, переважно – чавуну. Це робить прилад зносостійким та здатним витримувати часту експлуатацію та підвищене навантаження.

Тож не дивно, що подібні механізми сьогодні активно використовуються у різноманітних сферах:

  • гірничодобувна галузь;
  • будівельні об’єкти;
  • виготовлення та обробка бетону, металів, цементу;
  • хімічна промисловість;
  • харчова промисловість тощо.

Основа корпусу виготовляється з чавуну GG22, а окремі елементи – з цементованої сталі. Таким чином мотор-редуктор може працювати у будь-яких, навіть суворих умовах.

Переваги використання конічно-циліндричних мотор-редукторів

Сьогодні в Україні мотор-редуктори встановлюють на різних типах об’єктів: будівельних, промислових, гірничодобувних тощо. Все тому, що конічно-циліндричні прилади відрізняються рядом переваг у порівнянні з іншими аналогами:

  1. Плавність роботи, а також відсутність шуму і будь-якої вібрації в процесі експлуатації мотор-редуктора. Це дозволяє працівникам не відчувати дискомфорту під час роботи.
  2. Компактні габарити та універсальність. Завдяки уніфікованому корпусу прилад поєднується з багатьма різними типами устаткувань.
  3. Високі показники ККД – до 98%.
  4. Великий вибір моделей, які відрізняються між собою за потужністю, максимальним крутним, моментом, габаритами тощо.
  5. Простота встановлення та використання приладу. Ви легко зможете розібратись, як запускати та налаштовувати мотор-редуктор.

Головне обирати надійний якісний прилад, виготовлений згідно усіх сучасних норм безпеки та стандартів якості. Продукція повинна мати сертифікат та гарантію від виробника. Так ви зможете бути впевнені, що встановлюєте офіційний довговічний мотор-редуктор, який забезпечить якісну роботу на об’єкті та прослужить якомога довше. 

Де купити конічно-циліндричні мотор-редуктори в Україні?

Купити циліндричний конічний мотор-редуктор ви можете просто зараз на нашому сайті. ми імпортуємо сертифіковані прилади від перевірених провідних виробників, які надають гарантію на свою продукцію та пропонують широкий асортимент товарів.

В каталозі ви можете ознайомитись із різними моделями мотор-редукторів та порівняти їхні технічні характеристики, габарити тощо. Залишились питання? Звертайтесь до наших консультантів – вони розкажуть усе про наявні мотор-редуктори (ціна, технічні можливості, аналоги від інших брендів) та допоможуть остаточно визначитись із моделлю приладу, яка вам потрібна.