ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Електродвигуни однофазні

Не на всіх об’єктах є можливість підключення до трифазної мережі. Тому, якщо вам потрібен електродвигун для роботи обладнання або машин, необхідно підбирати спеціальні механізми. Найбільш оптимальним та логічним рішенням у такій ситуації буде однофазний електродвигун. Це пристрій, який працює (як зрозуміло із назви) від однофазної електромережі.

Так, він може відрізнятися нижчою потужністю, якщо порівнювати його з трифазними аналогами. Проте механізм є доволі універсальним і застосовується сьогодні активно не лише в побутовій техніці, але й на великих промислових об’єктах.  

Де використовуються та як працюють однофазні електродвигуни

Однофазні електродвигуни активно використовуються на різноманітному устаткуванні та в машинах, які працюють на низьких оборотах. Адже в такому випадку не завжди потрібен трифазний аналог механізму. Найчастіше в Україні такі прилади можна зустріти в насосах, вентиляційних системах, холодильниках, компресорах тощо.

Складається така конструкція з статора та ротора. Перший відрізняється нерухомістю. У той час як ротор належить до рухливих елементів системи. 

Серед основних переваг, якими володіють однофазні двигуни:

  1. Проста компактна конструкція, яка не містить зайвих деталей.
  2. Виготовляється з урахуванням техніки безпеки та усіх міжнародних стандартів.
  3. Оптимальне співвідношення ціни та якості. Механізм доволі продуктивний і одночасно з цим дешевий, якщо порівнювати його з трифазними аналогами.
  4. Простота у догляді. 
  5. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно встановити та обрати електродвигун, дотримуватися всіх рекомендацій виробника щодо експлуатації та обслуговування приладу, можна розраховувати на те, що механізм прослужить до 20 років. 

Як обрати однофазний електродвигун

Однофазні електродвигуни сьогодні представлені у широкому асортименті. Через це люди, які вперше зіштовхнулись із необхідністю покупки даного типу пристроїв, часто губляться і не знають. який з них потрібен для їхнього обладнання та машин. Щоб не помилитися із вибором, рекомендуємо звертати увагу на такі основні критерії:

  1. Технічні характеристики. 1 фазний електродвигун підбирається за потужністю, габаритами, класами активності, ізоляції та захисту. Усі характеристики зазначаються у описі до товару. Додатково можна проконсультуватися з фахівцями.
  2. Ціна. Вона буде залежати від виробника, а також технічних характеристик двигуна. Уникайте підозріло дешевих моделей та обирайте продукцію середнього цінового сегменту та вище. Так ви зможете бути впевненими у її надійності та продуктивності.

 

Купити однофазний електродвигун можна просто зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію від перевірених виробників, зокрема відомих італійських, польстких брендів, які займаються випуском механізмів для будь-яких потреб. За детальною інформацією ви можете звертатися до наших консультантів. Просто заповніть відповідну заявку для зворотного зв’язку – ми зателефонуємо вам уже за кілька хвилин та допоможемо з вибором електродвигуна.