ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Механічний варіатор

Головна » Механічний варіатор
МЕХАНІЧНИЙ ВАРІАТОР

Механічний варіатор – механізм, який встановлюється для регулювання та зміни швидкості обертання вихідного валу. Він відрізняється простотою конструкції без зайвих елементів та дозволяє контролювати швидкість редуктора навіть без використання електроенергії.

Такі механізми можуть встановлюватися на різні типи мотор-редукторів, проте найчастіше їх використовують на черв’ячних. 

Як працює механічний варіатор

Механічний варіатор купити можна для різних типів промислових та комерційних об’єктів. Такі механізми активно застосовуються на конвеєрах, верстатах, а також іншому обладнанні для обробки деревини і металу тощо. Тобто на будь-яких агрегатах, де потрібна безступінчаста зміна швидкості обертання валу.

Різні моделі механічних варіаторів можуть відрізнятися одна від одної за потужністю, передавальних числом, крутним моментом, вагою та габаритами. Щодо матеріалу корпусу, найчастіше для його створення використовують чавун або алюміній. Вони відрізняються міцністю та стійкістю до підвищеного навантаження, здатністю витримувати механічні пошкодження.

Серед основних переваг, якими відрізняється варіатор механічний:

 1. Вигідна вартість Такий механізм доволі бюджетний i разом із тим може прослужити багато років (якщо правильно його обрати, встановити та забезпечити належний догляд).
 2. Універсальність. Механічний варіатор легко підбирати під різні типи обладнань, оскільки вони уніфіковані і можуть поєднуватися з більшістю моделей редукторів.
 3. Компактний розмір та відсутність будь-яких зайвих елементів. Це забезпечує простоту встановлення та обслуговування приладів.
 4. Низький рівень шуму під час роботи.
 5. Простота управління швидкістю обертання валу.
 6. Висока продуктивність. Механічні варіатори мають ККД від 95%.

Правила вибору механічного варіатора

Механічний варіатор в Україні представлений сьогодні в широкому асортименті. Для того, аби вибрати потрібний варіант, важливо ознайомитись із усіма технічними характеристиками механізму: вивчити його потужність і габарити, спосіб монтажу, продуктивність тощо. Якщо ви вперше обираєте механічний варіатор, рекомендуємо звертати увагу на найголовніші фактори:

 1. Габарити. Варіюються від 63 до 132. Найкомпактніші моделі зазвичай виготовляються з алюмінію, оскільки вони не підлягають підвищеному навантаженню. У той час, як великі варіатори виготовляють із більш міцного та стійкого чавуну.
 2. Принцип встановлення. Монтують механічні варіатори на фланець або лапи.
 3. Потужність. Цей показник демонструє, наскільки сильне навантаження може витримати механізм.
 4. Мінімальний та максимальний крутний момент.
 5. Відповідність  стандартам якості. Обирайте лише сертифіковані механізми, які мають гарантію. В такому разі можна бути впевненим, що варіатор прослужить кілька років, забезпечуючи плавну та якісну роботу.

Купити варіатор механічний від перевірених виробників ви можете просто зараз на сайті. У каталозі представлена лише перевірена надійна продукція, що відрізняються тривалим терміном експлуатації, високими показниками продуктивності та відповідністю усім нормам та стандартам безпеки. Такі механізми універсальні та можуть застосовуватися на різних промислових і комерційних об’єктах. Головне обирати товари брендів, що надають гарантію на свою продукцію і використовують для її створення міцні та надійні матеріали.