ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Бренди

Головна » Бренди
bizcanli
Bizcanlı Reducer

Була заснована в Конья в 1968 році, а в 1983 році компанія почала виробляти гвинтові та черв’ячні редуктори різної потужності, типів та розмірів. Сьогодні Bizcanlı Redüktör продовжує виробляти редуктори з технічним персоналом та сучасним машинним парком на закритій площі 6000 м², завжди прагнучи до вищої якості та економічності виробництва.

Завдяки 30-річному досвіду роботи в галузі BIZCANLI REDUCER дослідження та розробки, інженерні послуги та питання якості в останні роки набули важливого значення у культурі компанії. Технологія CAD/CAM, токарні та обробні центри з ЧПУ, технічна команда та гарантія системи якості ISO 9001 забезпечують нашій компанії гнучкість у виробництві, своєчасне доставлення та задоволеність клієнтів.

Всі наші проєкти та продукти перевіряються відповідно до технічних стандартів, і задоволення потреб клієнтів завжди знаходиться на першому місці з 2-річною гарантією на нашу продукцію. 

margis
Magris Srl Makes Moving

Це компанія, що постійно розвивається, розташована в Санта-Лючія-ді-П’яве, в провінції Тревізо. Джерела компанії сягають 1937 року, коли її засновник Regillo Magris вже працював у сфері обробки сталі.

Займається виробництвом модульних стрічок, ланцюгів і складових компонентів конвеєрів і конвеєрних систем. Компанія протягом десятиліть є лідером галузі на національному та міжнародному ринку завдяки передовим виробничим процесам, надійному та ефективному сервісу та постійним інвестиціям у технологічні дослідження.

Пакування, розлив, виробництво скла, фармацевтика, хімія, харчова промисловість та машинобудування – ось галузі, в яких використовуються наші продукти, розроблені у співпраці з деякими з найбільших виробників сталі та термопластичних матеріалів.

На всіх етапах виробництва проводяться спеціальні випробування відповідно до міжнародних правил, які забезпечують виняткову площинність та чистоту поверхні, ідеальне створення профілю ланок, низький рівень шуму, високу стійкість до зношування, хімічних речовин, розтягування та подовження, високу твердість матеріалів, дуже низький кут закручування та тривалий термін служби. Усі функції, які збільшують здатність ковзання та мінімізують падіння продукту

pro-motor
ВТН “PROMOTOR”

Розташована у місті Войнич в південній Польщі. Компанія була заснована у 1993 році. З самого початку існування  компанія намагалася задовільнити потреби самих вибагливих замовників, пропонуючи якісну продукцію за доступною ціною.

На сьогоднішній день ВТН “PROMOTOR”  є один із найбільших виробників та постачальників електродвигунів, редукторів, варіаторів, частотних перетворювачів у Польщі.

nerimotori
Neri Motori

Італійська компанія Neri Motori була заснована у 1946 році Волтером Нері, підприємцем, який розпочинав із невеликої майстерні і зміг створити компанію, яка сьогодні є одним із найбільших постачальників електродвигунів у Світі. За рахунок постійних інвестицій та інновацій Neri Motori прагне зрозуміти вимоги ринку та перетворити їх на якісні рішення для потреб своїх замовників.

Сьогодні нам доступний великий перелік електродвигунів, від стандартних загальнопромислових до нестандартних вибухозахищених ATEX.

motovario
Motovario S.p.a. Italy

Один із найбільших Європейських виробників привідної техніки. Motovario являється глобальним постачальником мотор редукторів по всьому Світі, пропонуючи високоякісну продукції за конкурентоспроможну ціну.

Сьогодні доступні редуктори і мотор-редуктори наступних виконань: черв’ячні, планетарні, циліндричні , конічні, співвісні, комбіновані.

За рахунок великому асортименту продукція Motovario може використовуватися практично в будь – якій галузі, починаючи від невеликої лінії закінчуючи портовими елеваторами, де встановлюються індустріальні редуктори.

invt
INVT (Shenzhen INVT Electric Co., Ltd)

Заснована у 2002 році, є національною високотехнологічною компанією та першим китайським центром проєктування приводів, що в основному займається дослідженнями та розробками, виробництвом та маркетингом інверторів низької, середньої та високої напруги в галузі електроприводів та промислових систем керування.

Відкривши більш як 30 представництв по всій країні, INVT співпрацює з сотнями дистриб’юторів в країні та за кордоном, обладнання поставляється більш ніж у 60 країн світу.

Основна продукція включає частотні перетворювачі загального та спеціального призначення, сервоприводи, які широко застосовуються в різних галузях промисловості, у комунальному господарстві, нафтопереробці, цехах механічної обробки, у хімічній промисловості, металургії, текстильному виробництві, поліграфії, важкій та гірській промисловості.