Бренди «ІМПЕКС РІТЕЙЛ» Motovario, Neri Motori
09100, м. Біла Церква, вул. Запорізька 19
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Бренди

Dişsan Redüktor, заснована в 1970 році, є однією з провідних компаній в Туреччині з виробництва редукторів і муфт. Володіючи 50-річним досвідом роботи в різних галузях, ми пропонуємо найбільш ефективні рішення для потреб наших клієнтів.

Dişsan пропонує широкий асортимент продукції, що охоплює стандартні редуктори і редуктори для конкретних застосувань.

Наші продукти являють собою ідеальні рішення для будівельної та гірничодобувної промисловості, бетонної і цементної промисловості, енергетики та чорної металургії, хімічної і фармацевтичної промисловості, і інших секторів важкої промисловості.

Dişsan Redüktor – це компанія, сертифікована за стандартом ISO 9001: 2015 року, якість і задоволеність клієнтів є головними бізнес-цілями.

Виробництво редукторів Power Transmission розпочато у 1995 році у провінції Zhejiang у Китаї. На сьогоднішній день завод є національним високотехнологічним підприємством, яке спеціалізується на розробці та виробництві різних типів редукторів, та входить в п’ятірку кращих виробників у Китаї.

Ви маєте можливість придбати : черв’ячні, планетарні, циліндричні, конічні, співвісні, комбіновані редуктори. За рахунок великому асортименту редуктори Power Transmission можуть використовуватися практично в будь – якій галузі.

Щороку компанія вкладає багато коштів в нове обладнання для зміцнення та вдосконалення рівня виробництва. Виробнича потужність більше 100 000 редукторів у рік, які продаються у Китаї та експортується в інші країни та регіони, такі як Європа, Америка, Гонконг, Тайвань та Південно-Східна Азія тощо.

ВТН “PROMOTOR”  розташована у місті Войнич в південній Польщі. Компанія була заснована у 1993 році. З самого початку існування  компанія намагалася задовільнити потреби самих вибагливих замовників, пропонуючи якісну продукцію за доступною ціною.

На сьогоднішній день ВТН “PROMOTOR”  є один із найбільших виробників та постачальників електродвигунів, редукторів, варіаторів, частотних перетворювачів у Польщі.

Італійська компанія Neri Motori була заснована у 1946 році Волтером Нері, підприємцем, який розпочинав із невеликої майстерні і зміг створити компанію, яка сьогодні є одним із найбільших постачальників електродвигунів у Світі. За рахунок постійних інвестицій та інновацій Neri Motori прагне зрозуміти вимоги ринку та перетворити їх на якісні рішення для потреб своїх замовників.

Сьогодні нам доступний великий перелік електродвигунів, від стандартних загальнопромислових до нестандартних вибухозахищених ATEX.

Motovario S.p.a. Italy – один із найбільших Європейських виробників привідної техніки. Motovario являється глобальним постачальником мотор редукторів по всьому Світі, пропонуючи високоякісну продукції за конкурентоспроможну ціну.

Сьогодні доступні редуктори і мотор-редуктори наступних виконань: черв’ячні, планетарні, циліндричні , конічні, співвісні, комбіновані.

За рахунок великому асортименту продукція Motovario може використовуватися практично в будь – якій галузі, починаючи від невеликої лінії закінчуючи портовими елеваторами, де встановлюються індустріальні редуктори.

Італійська компанія Sati вже більше 45 років поставляє привідну техніку та промислові комплектуючі. Найвищим пріоритетом для Sati є якість, не тільки якість продукції, а й якість послуг, що пропонуються замовнику.