ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Циліндричні співвісні мотор-редуктори

Головна » Циліндричні мотор редуктори » Циліндричні співвісні мотор-редуктори
МОТОР-РЕДУКТОРИ ЦИЛІНДРИЧНІ СПІВВІСНІ

Мотор-редуктор співвісний циліндричний поєднує в одному приладі електродвигун та безпосередньо редуктор. Саме завдяки другому елементу вдається змінити крутний момент вихідного валу. Цього можна досягти завдяки зменшенню частоти обертання редуктора. Сучасні виробники пропонують потужні та прості у використанні моделі, здатні витримувати підвищені навантаження та працювати навіть у екстремальних умовах.

Саме завдяки цьому співвісний мотор-редуктор активно використовується на різних типах промислових об’єктів, головним чином – для облаштування конвеєрів. 

Особливості та характеристики циліндричних співвісних мотор-редукторів

Циліндричні співвісні мотор редуктори виготовляються з міцних зносостійких матеріалів та відрізняються простотою в установленні та використанні. Це сучасне покоління приладів, що є універсальними та може приєднуватися до різних типів обладнання.

Серед основних переваг, якими відрізняється такий тип мотор-редукторів:

  • плавність роботи;
  • показники ККД в більше ніж 95%;
  • відсутність шуму та вібрації під час експлуатації;
  • тривалий термін експлуатації;
  • великий діапазон робочих температур;
  • компактні габарити, відсутність непотрібних зайвих елементів;
  • міцність та здатність працювати навіть в екстремальних умовах.  

Де замовити циліндричні співвісні мотор-редуктори в Україні

Замовити в Україні циліндричний мотор-редуктор від перевірених виробників ви можете просто зараз на нашому сайті. В каталозі представлено великий вибір моделей для облаштування конвеєрів на різних типах промислових об’єктів. Вся продукція сертифікована, відповідає нормам безпеки та стандартам якості. Ми є офіційним імпортером та працюємо з провідними всесвітньо відомими брендами.

З усіма питаннями звертайтесь до менеджерів. Ми проконсультуємо щодо усіх товарів, представлених в каталозі та допоможемо підібрати циліндричний співвісний мотор-редуктор, який підійде саме для вашого устаткування, прослужить якомога довше, витримуючи регулярну експлуатацію та високі навантаження.

Як вибрати циліндричні мотор-редуктори

Перш ніж купити співвісний мотор-редуктор циліндричного типу, потрібно ознайомитись із асортиментом, який пропонують постачальники. Сьогодні в магазинах можна зустріти десятки моделей, які відрізняються одна від одної за технічними характеристиками, цінами тощо. Втім, існує ряд критеріїв, що дозволяють правильно підібрати прилад під конкретний об’єкт:

  1. Виробник. Надавайте перевагу брендам, які встигли зарекомендувати себе як надійні та перевірені виробники і працюють на ринку протягом тривалого часу. Особливо цінуються на промислових об’єктах мотор-редуктори польського, італійського та турецького виробництва. На нашому сайті представлено товари найвідоміших брендів: PROMOTOR, BIZCANLI REDUKTOR.
  2. Ціна. Обирайте механізми з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Занадто дешеві мотор-редуктори можуть виявитись ненадійними. Особливо за умов постійного використання чи надмірного навантаження. Ми гарантуємо чесну вартість товарів та маємо спеціальні пропозиції для наших постійних клієнтів.
  3. Технічні характеристики. До кожної моделі мотор-редуктора прописується детальний її опис. Це дозволяє ознайомитись із технічними можливостями приладу. Звертайте увагу на найважливіше: потужність, матеріал корпусу, габарити, максимальний крутний момент.