ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Черв’ячні мотор – редуктори

Головна » Черв’ячні мотор – редуктори
1470 грн. з ПДВ
ЧЕРВ'ЯЧНІ МОТОР - РЕДУКТОРИ

Черв’ячний мотор-редуктор  – це механізм, призначений для зниження обертової швидкості вала і збільшення вихідного моменту, використовуючи принцип “черв’яка і колеса”. Черв’ячні мотор-редуктори є невід’ємною частиною багатьох промислових процесів і виробництва. Їх використовують для передачі обертового руху від електродвигуна до механічного обладнання з високим ступенем точності і надійності. Завдяки цій здатності черв’ячні мотор-редуктори вважаються універсальними та можуть встановлюватися на конвеєрах, транспортерах, верстатах, підіймачах, елеваторах тощо.

Для чого використовується черв’ячний моторедуктор

Усі подібні прилади мають мотор з редуктором – саме вони і дозволяють зменшити швидкість валу та збільшити крутний момент. Черв’ячний мотор редуктор має просту конструкцію, ретельно продуманий корпус та має можливість комплектуватися електродвигунами 220В. Ви отримуєте мотор редуктор 220 В який відрізняється широкою сферою використання. 

Особливості та характеристики черв’ячних мотор-редукторів

Редуктори такого типу працюють за рахунок черв’ячної передачі. Основною частиною черв’ячного редуктора є черв’як і черв’ячне колесо. Завдяки простому, проте надійному принципу роботи, такі механізми актуальні для багатьох галузей промисловості. Окрім того, усі черв’ячні мотор-редуктори мають функцію самогальмування та виготовляються згідно сучасних умов експлуатації.

Основною перевагою черв’ячних мотор-редукторів є їх висока ефективність. Вони забезпечують великий вихідний момент при низьких обертах, що робить їх ідеальними для важких завдань. Крім того, черв’ячні мотор-редуктори мають довгий термін служби, що робить їх економічно вигідними в довгостроковій перспективі.

Черв’ячні мотор-редуктори не просто так сьогодні активно використовуються в різних цілях. Такий тип механізмів відрізняється великою кількістю переваг:

 1. Компактність. Вона забезпечує практичність та простоту встановлення механізму. Він не займає багато місця, в тому числі за рахунок відсутності зайвих елементів на поверхні.
 2. Високі показники продуктивності. Редуктор має високий ККД навіть під час підвищеного навантаження та частої експлуатації.
 3. Плавність під час роботи, а також відсутність зайвого шуму від механізму.
 4. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно вибрати та встановити деталь, а також дотримуватися всіх рекомендацій з догляду та обслуговування, черв’ячний мотор-редуктор зможе прослужити кілька років, не втративши свої технічні характеристики.
 5. Може використовуватися у тому числі в агресивному і не вибухонебезпечному середовищі.
 6. Відповідність усім нормам та стандартам безпеки. 

Як обрати черв’ячний мотор-редуктор

Черв’ячні мотор-редуктори в Україні представлені сьогодні в широкому асортименті. Наш каталог пропонує кілька різних моделей механізмів, що відрізняються за своїми характеристиками. Як з-поміж усіх варіантів підібрати саме той, який вам потрібен? Звертайте увагу на такі ключові критерії:

 1.  Ціна. Хороші якісні моделі можна знайти у середньому ціновому сегменті. Підозріло дешеві редуктори, як правило, не сертифіковані та не мають відповідної гарантії від виробника.
 2. Тип черв’ячного мотор-редуктора. В цій категорії механізми представлені в різних варіантах. Найбільш популярним та універсальним вважається мотор-редуктор черв’ячний NMRV – PMRV. Це модель одноступінчатого типу, яка вважається найбільш ефективною та відповідає усім вимогам. 

Як купити мотор редуктор недорого?

Завчасно дізнайтесь, скільки коштує мотор редуктор, прайс на черв’ячний мотор редуктор зазвичай виставляється на сайту постачальника чи виробника або ж надсилається за запитом. Скільки коштує черв’ячний мотор редуктор? Остаточна вартість буде залежати від:

 • габарит мотор редуктора;
 • конкретного виробника;
 • особливостей конструкції;
 • потужності електродвигуна тощо.

Якісний черв’ячний редуктор недорого можна купити у ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ» яка надає більш лояльні умови для постійних клієнтів. Це можуть бути, наприклад, знижки або ж додаткова гарантія на товар.

Де купити черв’ячний мотор-редуктор в Україні

Купити черв’ячний мотор-редуктор від перевірених виробників можна просто зараз на  нашому сайті «ІМПЕКС РІТЕЙЛ». В каталозі представлено широкий асортимент механізмів, які відрізняються надійністю, довговічністю та продуктивністю під час роботи. Головне – підібрати потрібну саме вам модель. А для цього – попередньо визначитись із характеристиками товару.

Доступні наступні габарити черв’ячних редукторів  NMRV – PMRV:

черв’ячний мотор редуктор  NMRV 25

черв’ячний мотор редуктор NMRV 30

черв’ячний мотор редуктор NMRV 40

черв’ячний мотор редуктор NMRV 50

черв’ячний мотор редуктор NMRV 63

черв’ячний мотор редуктор NMRV 75

черв’ячний мотор редуктор NMRV 90

черв’ячний мотор редуктор NMRV 110

черв’ячний мотор редуктор NMRV 130

черв’ячний мотор редуктор NMRV 150

Якщо не знаєте, який мотор із черв’ячним редуктором обрати, звертайтесь по допомогу до наших спеціалістів. Консультанти дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, та підберуть потрібний варіант, виходячи з ваших вимог та побажань.

Ми гарантуємо високу надійність всіх представлених товарів, швидку доставку та якісне обслуговування.