ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Електродвигуни трифазні

Трифазний двигун – це електромеханізм асинхронного типу, який використовується для живлення від трифазної мережі змінного струму. Такі моделі механізмів представлені сьогодні в широкому асортименті та відрізняються за кількістю фаз, потужністю двигуна, частотою обертання, габаритами, величиною пускового моменту тощо.

Особливості роботи трифазних двигунів

Трифазний електродвигун перетворює електричну енергію в механічну. Він може мати кілька режимів роботи, що робить його корисним на різних типах об’єктів. Такі механізми вважаються універсальними та активно використовуються для забезпечення роботи обладнання, що займається обробленням різних матеріалів: прокатом, шліфуванням тощо. Це:

  • механізми для підйому важкого вантажу: підйомні крани, трали тощо;
  • конвеєри та екскаватори;
  • комбайни.

Також активно використовують асинхронні трифазні електродвигуни і в побуті, наприклад під час обладнання системи вентиляції.

Чому електродвигуни трифазні сьогодні так активно використовуються у різних сферах промисловості та встановлюються на різні типи обладнання і машин? Все завдяки великій кількості переваг даного типу механізму:

  1. Проста та компактна конструкція без зайвих елементів на поверхні. Вона безпечна під час встановлення та використання.
  2. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно підібрати та встановити двигун, він може прослужити від 10 років більше.
  3. Немає потреби в додатковому джерелі живлення. Механізм живиться від трифазної мережі.
  4. Надійність під час роботи, а також максимально просте обслуговування двигуна.  

Як обрати трифазний електродвигун

Перш ніж замовити електродвигун 3-фазний, варто ознайомитися з усім асортиментом, який представлено у каталозі нашого сайту. Якщо ви вперше обираєте подібний механізм та не знаєте, як з-поміж усіх варіантів підібрати найбільш корисний та потрібний саме вам, звертайте увагу на такі основні критерії:

  1. Технічні характеристики. Опис кожного механізму зазначений в картці товару. Там є детальний перелік усіх його характеристик: потужності, габаритів, класу енергоефективності тощо. Це дозволяє уникнути помилок і підібрати двигун для конкретної техніки.
  2. Ціна. Вона буде залежати від потужності, а також виробника, типу електродвигуна тощо. Обирайте продукцію перевірених брендів: польського або італійського виробництва.
  3. Серія. Найбільш поширеними є електродвигуни серії MS, MR, T. Також часто можна зустріти в моделі з серії AT.

Купити трифазний електродвигун від перевірених виробників можна просто зараз на сайті «ІМПЕКС РІТЕЙЛ». Ми пропонуємо широкий асортимент надійних та безпечних механізмів, які показують високий ККД та відрізняються тривалим терміном експлуатації. Головне правильно підібрати асинхронний двигун, звертаючи увагу на усі характеристики, зазначені у описі товару.

Ви також можете звернутися по допомогу до наших консультантів. Ми дамо відповіді на усі питання та допоможемо з вибором товару. Доставка здійснюється у стислі терміни в усі регіони України.