ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Циліндричні насадні мотор-редуктори

Головна » Циліндричні мотор редуктори » Циліндричні насадні мотор-редуктори
МОТОР-РЕДУКТОРИ ЦИЛІНДРИЧНІ НАСАДНІ

Насадні циліндричні редуктори встановлюються головним чином для того, аби збільшити крутний момент вихідного валу редуктора та зменшити його оберти. Конструкція складається із 2-х основних елементів: редуктора та електродвигуна, які поєднані між собою.

Сьогодні насадні циліндричні редуктори в Україні представлені в широкому асортименті. Вони встановлюються на малих та великих промислових об’єктах, а також у будівництві, транспортних системах тощо.

Характеристики та переваги циліндричних насадних мотор-редукторів

Насадні циліндричні мотор-редуктори виготовляються в першу чергу для облаштування конвеєрів. Завдяки ним вдається забезпечити оптимальну швидкість руху стрічки та безперебійну роботу обладнання. Вони виготовляються з міцних матеріалів, наприклад, чавуну або сплаву алюмінію. Це дозволяє використовувати прилади навіть у екстремальних умовах – їх встановлюють в тому числі на будівництві, гірничодобувних об’єктах тощо.

Сучасні моделі циліндричних насадних мотор-редукторів відрізняються рядом переваг:

  1. Поєднуються з різними видами обладнання.
  2. Легко встановлюються, відрізняються простотою в експлуатації.
  3. Забезпечують плавність руху, не видають шуму та вібрацій під час роботи. Це робить перебування в приміщенні комфортним для працівників.
  4. Мають високі показники ККД – до 98%.
  5. Якість в кожній деталі – усі підшипники та сальники відрізняються міцністю та зносостійкістю, що гарантує тривалий термін експлуатації мотор-редуктора. 

Критерії вибору насадних циліндричних мотор-редукторів

На більшості промислових об’єктів, починаючи від харчової промисловості і закінчуючи машинобудуванням, виготовленням електроніки, косметики, ліків потрібні конвеєри. Вони спрощують роботу працівникам та дозволяють зробити її більш якісною без втручання людського чиннику.

А для конвеєрів потрібні насадні редуктори циліндричні, купити які сьогодні можна в різних варіаціях. Як не помилитись та знайти потрібну саме вам модель? Звертайте увагу на такі ключові фактори:

  1. Виробник. Варто довіряти лише перевіреним брендам. В Україні особливою популярністю користується продукція турецького та італійського виробництва.
  2. Скільки коштують насадні циліндричні редуктори, ціна приладів залежатиме від виробника, технічних можливостей конкретної моделі тощо. Ми пропонуємо не лише вигідну вартість товарів, але й спеціальні умови для наших постійних покупців.
  3. Технічні характеристики. Завчасно визначте, якою потужністю та габаритами має володіти мотор-редуктор, потрібний на об’єкті. Також важливими є максимальний крутний момент, коефіцієнт редукції.
Де купити насадний циліндричний мотор-редуктор в Україні

Купити циліндричні насадні редуктора ви можете просто зараз на нашому сайті. Ми займаємось імпортом приладів та комплектуючих, працюємо лише з перевіреними брендами. Усі товари, представлені в каталозі, сертифіковані та виготовлені згідно сучасних стандартів. Вони витримують часту експлуатацію та підвищене навантаження.

Наші консультанти завжди на зв’язку, аби дати відповідь на питання, що вас цікавлять. Ми розповімо про всі мотор-редуктори та допоможемо підібрати модель, що забезпечить комфортну роботу на вашому промисловому об’єкті.