ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Ланцюг пластинчастий пластиковий

Головна » Ланцюг пластинчастий » Ланцюг пластинчастий пластиковий
ЛАНЦЮГ ПЛАСТИКОВИЙ ВІД КОМПАНІЇ MAGRIS

Ланцюг пластинчастий пластиковий широко використовується в різноманітних конвеєрних системах. Як зрозуміло з назви, він складається з пластинок, які можуть з’єднуватися між собою за допомогою штифта зі спеціальної хром-нікелевої нержавіючої сталі.

Такі компоненти можуть бути різних різновидів та використовуватися в різноманітних виробничих галузях. Саме тому варто ознайомитися детальніше з основними характеристиками, якими відрізняються пластикові  пластинчасті ланцюги

Які бувають види ланцюгів

Перш за все конструкція ланцюгів може бути двох основних видів:

 1. Прямобіжною – передбачається, що такі ланцюги мають рухатися прямо без відхилень. Вони використовуються на тих типах конвеєрів, які не передбачають наявності поворотів.
 2. Поворотною – такі ланцюги мають змогу повертати, тому з їх допомогою можна створювати конвеєрні системи різних форму.

Ланцюги пластинчасті пластикові можуть оснащуватися різноманітними роликами та гумовими вкладками на поверхні, що дозволяє значно покращити переміщення та доставку продукції та сировини в певних умовах.

Ще одна перевага такої продукції полягає в тому, що вона досить легко конфігурується під потреби замовника. Таким чином, якщо ви бажаєте створити конвеєрну систему з нестандартними, унікальними характеристиками, ви можете створити власне креслення ланцюгів, яке буде реалізоване нашою компанією. 

В яких галузях використовуються такі ланцюги

Які переваги таких ланцюгів

Багато підприємств вирішило пластинчасті ланцюги пластикові купити не просто так. Адже цей елемент конвеєрної системи може відрізнятися цілою низкою різноманітних переваг, до яких варто віднести:

 • високий показник зносостійкості – ланцюги здатні пропрацювати тривалий термін експлуатації через високу стійкість до натягування;
 • низький рівень утворення шуму;
 • легкий та швидкий монтаж елементу на конвеєрну систему;
 • низький показник коефіцієнту тертя (що також впливає на тривалість експлуатації);
 • здатність виконувати свої функції в складних середовищах (витримує дію вологи, продуктів харчування, лікарських препаратів тощо).

Пластиковий ланцюг Magris – це перш за все висока якість, що дозволяє забезпечити надійну роботу конвеєрної системи протягом тривалого часу роботи.

В яких галузях використовуються такі ланцюги

Ланцюги пластинчасті пластикові, ціна яких може відрізнятися залежно від їх характеристик, доказали свою ефективність в зовсім різних виробничих галузях. Перш за все це:

 1. Харчова промисловість. Пластик є гігієнічним матеріалом, який не вступає в хімічну реакцію з різноманітними продуктами харчування. До того ж матеріал не схильний до появи корозії, а також може сміливо використовуватися у вологому середовищі. Саме тому такий елемент конвеєрної системи використовується під час виробництва молочної продукції, алкогольних напоїв тощо.
 2. Фармацевтиці. Пластикові ланцюги також широко розповсюджені у фармацевтиці, де також ціняться за гігієнічність та високий показник стійкості до корозії.
 3. Косметичній промисловості. Оскільки пластик – хімічно нейтральний матеріал, він також застосовується під час виробництва різноманітних косметичних препаратів.
 4. Виробництво тари. Ланцюги з пластику використовуються в сфері виробництва пакування для напоїв. Це можуть бути пластикові або скляні пляшки для мінеральної води, інших безалкогольних напоїв, пива, горілки тощо.
 5. Логістика. Використовуються в конвеєрах логістичних центрів та транспортних компаній, які займаються пакуванням посилок різного роду.