ТОВ «ІМПЕКС РІТЕЙЛ»

Ланцюг пластинчастий нержавіючий

Головна » Ланцюг пластинчастий » Ланцюг пластинчастий нержавіючий
ЛАНЦЮГ ПЛАСТИНЧАСТИЙ НЕРЖАВІЮЧИЙ ВІД КОМПАНІЇ MAGRIS

Конвеєрна система складається з багатьох різноманітних елементів. Одним із найважливіших є ланцюг, який дозволяє забезпечити рух всій лінії виробництва. Одним із найбільш розповсюджених різновидів такого компоненту є ланцюг пластинчастий нержавіючий, який відрізняється низкою чудових технічних особливостей. Це дозволяє забезпечити комфортний досвід використання, а також тривалий термін експлуатації навіть у досить сурових умовах. 

Якими бувають пластинчасті ланцюги з нержавіючої сталі

Пластинчасті ланцюги нержавіючі можуть бути різних видів. Це дозволяє замовникам отримати саме ту комплектуючу деталь, яка дозволить створити конвеєрну систему з оптимальними характеристиками.

Отже, ланцюги із нержавіючої сталі можуть бути:

 1. Прямобіжними. Використовуються для створення прямих конвеєрних ліній.
 2. Поворотними. Такі ланцюги здатні вигинатися в різні сторони. Таким чином конвеєрна лінія необов’язково має бути прямою, що дозволить більш ефективно використовувати простір виробничого приміщення.
 3. Для магнітних систем. Використовуються як елемент спеціальних магнітних конвеєрів
 4. Із загартованої вуглецевої сталі. Такі ланцюги пластинчасті нержавіючі відрізняються дійсно високим показником міцності. Стійкість до зношування компоненту дозволяє розраховувати на його довговічність, а також здатність працювати під великими навантаженнями.
 5. З гумовими вставками. Використовуються для похилих контейнерів. Таким чином вставка дозволяє ефективніше фіксувати продукцію на лінії, щоб вона не падала на підлогу або не скупчувалася одна на одній.

Також наші клієнти можуть зробити нестандартних нержавіючих пластинчастих ланцюгів по власному кресленню, щоб вони повністю відповідали основним потребам виробництва.

В чому його переваги

Багато компаній не просто так вирішують купити ланцюг пластинчастий нержавіючий для власних конвеєрних ліній. Цей компонент відрізняється низкою чудових переваг, таких як:

 • Стійкість до корозії. Нержавіюча сталь не схильна до появи корозії, таким чином забезпечуючи тривалий термін експлуатації навіть у складних умовах (наприклад, у вологому середовищі).
 • Гігієнічність. Матеріал не вступає в реакцію з іншими хімічними сполуками, що дозволяє використовувати такі ланцюги в харчовій, хімічній та фармацевтичній промисловості.
 • Високий показник міцності. Ланцюг здатний витримувати сильне натягування та великі навантаження. Своєю чергою це дозволяє забезпечити тривалий термін експлуатації для його власника.
 • Термостійкість. Металеві ланцюги здатні виконувати власні задачі в умовах підвищеної температури, водночас не втрачаючи власних функціональних характеристик.

Де використовується пластинчастий нержавіючий ланцюг

Ланцюги пластинчасті нержавіючі в Україні можуть використовуватися в зовсім різних сферах діяльності, до яких потрібно віднести:

 • харчову промисловість (молочне виробництво, виробництво алкогольних та безалкогольних напоїв тощо);
 • фармацевтичну індустрію;
 • індустрію косметичних засобів;
 • машинобудування та металообробку;
 • логістика та транспортування;
 • виробництво упаковок або тари;
 • виробництво електроніки тощо.

Ланцюги із нержавіючої сталі – це класичний варіант, який чудово себе зарекомендував у різних сферах діяльності. Звертайтеся до наших представників, щоб отримати більше інформації про нержавіючі ланцюги від італійського виробника Magris.