Конічно циліндричні мотор редуктори KBR з моноблоковим корпусом розроблені для застосувань, в яких вхідний і вихідний вал повинні бути перпендикулярні один одному, складається з конічної і циліндричної передачі. Головною відмінністю даних редукторів є розташування вхідного і вихідного вала під прямим кутом, що надає редукторів підвищеною стійкістю до перевантажень, і практичність застосування.

Завдяки своїй міцній конструкції вони особливо популярні в таких сферах, як гірничодобувна промисловість, будівництво, обробка металів, цемент, бетон, дробильні установки, кераміка і скло, хімічна промисловість. Вони можуть безпечно працювати навіть в найсуворіших умовах.

Області застосування: конвеєри, шнеки, крани, мішалки;

Доступні в чотирьох різних розмірах, редуктори стандартно виготовляються з адаптерами для двигунів IEC B5.

Конічно циліндричні мотор редуктори KBR пропонуються без двигуна або з двигуном з прямим приводом. При необхідності може бути виготовлений з блокуванням зворотного ходу. Блоковані редуктори економічно і практично вирішують проблему запобігання повернення в похилих стрічкових конвеєрах.

Важливою перевагою редукторів серії KBR є уніфікований корпус, який максимально наближений за габаритними та приєднувальними розмірами до більшості європейських брендів.

Якщо у Вас редуктор: Motovario;  Varvel;  Bonfiglioli;  NORD;  SEW-EURODRIVE;  Polat Group Reduktor (PGR) Strojna;  STM;

Ви можете сміливо розглядати циліндричні серії KBR як аналог.

Для виготовлення редуктора використовуються матеріали найвищої якості, за рахунок цього редуктор має високий ККД (до 98%), відсутність вібрацій і шуму.

Матеріал корпусу – чавун GG22. Шестерні виготовляються із високоякісної цементованої стали. Застосовується процес термічної обробки для отримання твердості поверхні 58-60 HRC. і шліфуються на високотехнологічних верстатах.

Для роботи в запилених умовах доступні спеціальні варіанти сальників.

Переваги редуктора:

  • Плавністю;
  • Високий ККД (до 98%)
  • Компактністю;
  • Надійністю;
  • Безшумністю роботи;
  • Тривала робота в несприятливих умовах навколишнього середовища;
  • Підшипники з тривалим терміном служби;
  • Сальники високої якості;

Більше інформації про циліндричні редуктори серії KBR ми можете дізнатися у менеджера.

Телефонуйте і Ваше питання буде вирішене!