Циліндричні насадні редуктори серії DG спеціально розроблені для систем стрічкових конвеєрів.  Завдяки своїй міцній конструкції вони особливо актуальні в таких сферах, як гірничодобувна промисловість, будівництво, обробка металів, цемент, бетон,  дробильні установки, кераміка і скло, хімічна промисловість.  Вони можуть безпечно працювати навіть в найсуворіших умовах.

Області застосування: конвеєри, шнеки, крани, мішалки;

DG 1 – одноступеневий редуктор – випускається в одинадцяти різних розмірах корпусу.

DG 2 – випускається в дванадцяти різних розмірах корпусу і забезпечує простоту збірки і гнучкі можливості підключення.

Циліндричні насадні редуктори серії DG пропонуються без двигуна, при необхідності може бути виготовлений з блокуванням зворотного ходу. Блоковані редуктори економічно і практично вирішують проблему запобігання повернення в похилих стрічкових конвеєрах.

Циліндричні насадні редуктори серії DG необхідно встановити на вал, і зафіксувати тягою, на вхідному валу фіксується шків, через який редуктор приводиться в дію за допомогою ременів і електродвигуна.

Працює із електродвигунами на : 1450 об/хв; 900 об/хв; 750 об/хв; 

Для виготовлення редуктора використовуються матеріали найвищої якості, за рахунок цього редуктор має високий ККД (до 98%), відсутність вібрацій і шуму.

Як матеріал корпусу використовується чавун GG20.  Шестерні виготовляються із високоякісної цементованої стали.  Шестерні піддаються термообробці для забезпечення твердості поверхні 58-60 HRC і шліфуються на високотехнологічних верстатах. 

Для роботи в запилених умовах доступні спеціальні варіанти сальників.

Переваги редуктора:

  • Плавністю;
  • Високий ККД (до 98%)
  • Компактністю;
  • Надійністю;
  • Безшумністю роботи;
  • Тривала робота в несприятливих умовах навколишнього середовища;
  • Підшипники з тривалим терміном служби;
  • Сальники високої якості;

Більше інформації про циліндричні редуктори серії DG ми можете дізнатися у менеджера.

Телефонуйте і Ваше питання буде вирішене!