Що таке електродвигун

Електродвигун настільки влилися в життя і побут людей, що важко уявити будь-яку сучасну промисловість чи сільське господарство без них. Це означає, що всі галузі так чи інакше використовують електродвигуни різних модифікацій. Електродвигуни необхідні для перетворення електричної енергії на механічну та приведення до руху машин і механізмів. Електродвигуни можуть бути постійного або змінного струму.

Види

Електродвигуни змінного струму поділяються на асинхронні і синхронні. Асинхронні бувають із короткозамкненим ротором і з фазним ротором. Великої популярності набули якраз таки асинхронні електродвигуни із короткозамкненим ротором.

ТОВ “Імпекс Рітейл” офіційно імпортує асинхронні електродвигуни із короткозамкненим ротором відомих Європейських виробників.  

Будова і принцип роботи асинхронного електродвигуна із короткозамкненим ротором.

Тепере Ви знаєте що таке електродвигун, але для вірного вибору електродвигуна недостатньо знати лише будову та принцип роботи. Електродвигуни як і редуктори мають великий перелік виконань та особливостей. Підбір вірного електродвигуна є основою надійної та ефективної роботи Вашого обладнання. 

Тому перед тим як придбати електродвигун, або мотор-редуктор, рекомендуємо проконсультуватися  із фахівцем нашої компанії.