Як відомо, циліндричні редуктори є одними із надійніших та найпоширеніших редукторів, вони широко використовується в конвеєрах, птахофермах, транспортерах, елеваторах, деревообробних обладнань і т.д. Обмежень щодо застосування практично не існує, хіба що в конкретних ситуаціях доцільніше застосувати інший вид.    

Циліндричні редуктори використовуються для передавання обертального руху між паралельними або співвісними валами за допомогою циліндричних зубчастих передач. Циліндричні співвісні редуктори 2х і 3х ступінчасті відомі своєю підвищеною перевантажувальною здатністю, високим моментом. Дані редуктори отримали посилену конструкцію, що надало змогу експлуатувати їх у важких умовах роботи. Корпус може бути чавунним, або виготовленим з більш легкого сплаву, в залежності від призначення і області застосування приводу. Завдяки компактному виконанню, монтаж даного приводного вузла досить простий і зазвичай не вимагає великих зусиль. 

 

      Не варто забувати про конічно-циліндричний редуктор. Конічно-циліндричний редуктор – це кутовий редуктор , який складається із конічної та циліндричної передачі. Головною відмінністю даних редукторів є розташування вхідного і вихідного валу під прямим кутом, що надає редукторам  підвищеною стійкістю до перенавантажень, та практичність застосування.

               

 

До основних переваг даних редукторів можна віднести :

  • надійність;
  • простота в обслуговуванні;
  • високий ККД;
  • тривалий ресурс роботи ( до 50000 год ); 
  • комбіновані режими роботи;
  • обертання валів в будь-яку сторону;
  • мінімальний нагрів;                              

         Отже, якщо ви обираєте редуктор для великої безупинної галузі, то радимо звернути увагу на циліндричні редуктори, які якнайкраще проявлять себе в роботі, а фахівці компанії ТОВ “Імпекс Рітейл” підберуть необхідний Вам мотор-редуктор.